ettevõttest

CH Konsultatsioonid OÜ - Raamatupidamisteenused ja nõustamine

CH Konsultatsioonid OÜ on asutatud 2006 aastal. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on raamatupidamisteenuse osutamine, äri- ja maksualane nõustamine, majandustarkvara müük ning kindlustusteenuste vahendamine. Meie klientideks on erineva suurusega äri- ja mittetulundusühingud, füüsilisest isikust ettevõtjad ning eraisikud. E-lahenduste kasutamine võimaldab meil teenindada erinevate suurustega kliente üle Eesti.

Võta meiega ühendust ja me teeme just Sulle sobiliku pakkumise.

online-hinnapäring

Online-hinnapäring


Nimi :
E-mail :
Kontakttelefon :
Tegevusvaldkond :
Töötajate arv :
Ostudokumente kuus :
Müügidokumente kuus :
:

teenused

Raamatupidamine

Korrektne raamatupidamine annab informatsiooni õigeteks finantsotsusteks, aitab vältida väärinfost tekkida võivat kahju ning hoiab kokku aega ja raha arvestuse pidamisel. Pakume oma klientidele nii klassikalist raamatupidamisteenust, kui ka erilahendusi. Lähtume iga kliendi personaalsest vajadustest ning ühise koostööna töötame välja hästi toimiva raamatupidamise.

Äri- ja maksualane nõustamine

Pakume oma klientidele ärinõustamist alates ettevõtte asutamisest kuni likvideerimiseni. Leiame lahendused kõikidele küsimustele, mis jäävad nende kahe sündmuse vahele. Lisaks nõustame Eesti ettevõtjaid Soomes äritegevuse alustamisel ning korraldame vajalikud registreerimised erinevates registrites. Korraldame ka Soome ettevõtte asutamise. Raamatupidamisteenuse ostmisel meilt on nõustamine tasuta.

Pakume oma klientidele ka maksualast nõustamist üksikust majandustehingust kuni ettevõtte esindamiseni Maksu- ja Tolliametis maksurevisjoni läbiviimisel. Lisaks oleme spetsialiseerunud Eesti ettevõtete nõustamisele ja esindamisele Soome maksuametiga suhtlemisel.

Majandustarkvara müük, konsultatsioon ja erilahendused

Pakume oma klientidele rahvusvaheliste auhindadega tunnustatud HansaWorld majandustarkvara tooteid, konsultatsiooni ja erilahendusi. Samuti pakume veebipõhist ERPLY majandustarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale.

Meilt on võimalik osta alltoodud majandustarkvara:

HansaRaama - CH Konsultatsioonid Standard Hansa - CH Konsultatsioonid Books - CH Konsultatsioonid Enterprise - CH Konsultatsioonid Erply - CH Konsultatsioonid Excellent - CH Konsultatsioonid HANSAWORLD - CH Konsultatsioonid Margn - CH Konsultatsioonid

Kindlustus

Iga ettevõtte jaoks on oluline olla õigesti kindlustatud, et saada hüvitist ning jätkata tegevust, kui midagi peaks juhtuma. Meie partneriks kindlustuse alal on If P&C Insurance AS, kes on Eestis juhtiv kahjukindlustaja. Pakume koostöös If-ga erinevaid kahjukindlustuslahendusi nii äriklientidele kui ka eraisikutele.

Vahendatavad tooted ja kindlustusliigid:

If kindlustus CH Konsultatsioonid OÜ
  • Kodukindlustus (tule- ja loodusjõudude kindlustus, muu varakindlustus, tsiviilvastutuskindlustus)
  • Kohustuslik liikluskindlustus
  • Sõidukikindlustus (maismaasõidukite kindlustus)
  • Vastutuskindlustus (tsiviilvastutuskindlustus, õigusabikulude kindlustus)
  • Reisikindlustus (haiguskindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus, finantskahjude kindlustus, muu varakindlustus, õigusabikulude kindlustus)
  • Õnnetusjuhtumikindlustus
  • Ettevõtte varakindlustus (tule- ja loodusjõudude kindlustus, muu varakindlustus, finantskahjude kindlustus)

Kindlustusagendi teabelehe saab alla laadida siit

CH Konsultatsioonid OÜ

E-post: info@chk.ee / reg.kood 11229059 / KMKR nr: EE101041214

tartus

Soola 8
Tartu 51013

Tel: +372 7477050
Mobiil: +372 5652110
Faks: +372 7477052

E-post: tartu@chk.ee


tallinnas

Lõõtsa 6
Tallinn 11415

Tel: +372 6098855
Mobiil: +372 55515141
Faks: +372 6099300

E-post: tallinn@chk.ee

tartu büroo

Christer Haimi / Anastassia Ariskina / Katrin Paalman / Külli Anijalg / Mirjam Kuusk / Ene Ehrlich / Tiiu Tõllimäe /
Kaie Kadakas / Riina Adamson / Maris Jõgi

Christer Haimi

Juhataja
Mobiil: +372 56 52 111
E-post: christer@chk.ee

Anastassia Ariskina

Raamatupidaja
Mobiil: +372 53 011 136
E-post: anastassia@chk.ee

Katrin Paalman

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 52 110
E-post: katrin@chk.ee

Külli Anijalg

Raamatupidaja
Mobiil: +372 53 011 136
E-post: kylli@chk.ee

Mirjam Kuusk

Raamatupidaja
Lapsehoolduspuhkusel
E-post: mirjam@chk.ee

Ene Ehrlich

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 252 110
E-post: ene@chk.ee

Tiiu Tõllimäe

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 844 753
E-post: tiiu@chk.ee

Kaie Kadakas

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 252 110
E-post: kaie@chk.ee

Riina Adamson

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 802 110
E-post: riina@chk.ee

Maris Jõgi

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 802 110
E-post: maris@chk.ee

Gerri Reiman

Raamatupidaja
Tel: +372 60 98 855
Mobiil: +372 55 515 141
E-post: gerri@chk.ee

Ele Uusen

Raamatupidaja
Lapsehoolduspuhkusel
Mobiil: +372 55 515 141
E-post: ele@chk.ee