Võta meiega ühendust!

Võtke meiega ühendust allpool toodud vormis, ning me vastame teile esimesel võimalusel.

Kontakt-isikud
Christer Haimi

Christer Haimi

Juhataja
Mobiil: +372 56 52 111
E-post: christer@chk.ee
Jaanus Karlson

Jaanus Karlson

IT-juht
Mobiil: +372 51 35 051
E-post: jaanus@chk.ee
Birgit Lepp

Birgit Lepp

Juhiabi
Mobiil: +372 56 802 111
E-post: birgit@chk.ee
Martti Tarro

Martti Tarro

Finantsjuht
Mobiil: +372 57 705 499
E-post: martti@chk.ee
Raili Ilves

Raili Ilves

Äriarenduse- ja teenindusjuht
Mobiil: +372 52 95 521
E-post: raili@chk.ee
Elis Pajuste

Elis Pajuste

Rootsi projektijuht
Mobiil: +372 53 778 822
E-post: elis.pajuste@chk.ee
Tartu büroo
Egle Viks

Egle Viks

Büroo juhataja
Mobiil: +372 53 030 699
E-post: egle.viks@chk.ee
Kadri Kruuse

Kadri Kruuse

Noorem-raamatupidaja
E-post: kadri@chk.ee
Kaisa Kure

Kaisa Kure

Pearaamatupidaja
Mobiil: +372 57 442 001
E-post: kaisa@chk.ee
Ene Ehrlich

Ene Ehrlich

Raamatupidaja
Mobiil: +372 51 966 943
E-post: ene@chk.ee
Külli Anijalg

Külli Anijalg

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 853 633
E-post: kylli@chk.ee
Mirjam Kuusk

Mirjam Kuusk

Raamatupidaja
Mobiil: +372 51 49 638
E-post: mirjam@chk.ee
Tiiu Tõllimäe

Tiiu Tõllimäe

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 844 753
E-post: tiiu@chk.ee
Margit Akuševitš

Margit Akuševitš

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 252 110
E-post: margit@chk.ee
Riina Adamson

Riina Adamson

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 802 110
E-post: riina@chk.ee
Neele Johanson

Neele Johanson

Raamatupidaja
Mobiil: +372 53 089 944
E-post: neele@chk.ee
Sandra Rebase

Sandra Rebase

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 52 110
E-post: sandra@chk.ee
Riin Koort

Riin Koort

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 861 012
E-post: riin@chk.ee
Gaidy Aasma

Gaidy Aasma

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 864 652
E-post: gaidy@chk.ee
Heli Mae

Heli Mae

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 860 746
E-post: heli@chk.ee
Elis Maileht

Elis Maileht

Raamatupidaja
Mobiil: +372 55 511 147
E-post: elis@chk.ee
Marian Rand

Marian Rand

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 856 590
E-post: marian@chk.ee
Kaie Põldmaa

Kaie Põldmaa

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 836 542
E-post: kaie@chk.ee
Helja Keres

Helja Keres

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 772 892
E-post: helja@chk.ee
Aire Paidra

Aire Paidra

Raamatupidaja
Mobiil: +372 50 52 440
E-post: aire@chk.ee
Merle Paap

Merle Paap

Raamatupidaja
Mobiil: +372 51 999 475
E-post: merle.paap@chk.ee
Maire Himma

Maire Himma

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 846 470
E-post: maire@chk.ee
Egne Vent

Egne Vent

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 864 861
E-post: egne@chk.ee
Elis Järvetar

Elis Järvetar

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 865 986
E-post: elis.jarvetar@chk.ee
Tiina Hiir

Tiina Hiir

Raamatupidaja
Mobiil: +372 53 426 492
E-post: tiina.hiir@chk.ee
Aive Puusta

Aive Puusta

Raamatupidaja
Mobiil: +372 53 011 136
E-post: aive.puusta@chk.ee
Monika Simmo

Monika Simmo

Raamatupidaja
Mobiil: +372 53 882 664
E-post: monika.simmo@chk.ee
Tallinna büroo
Egle Rebane

Egle Rebane

Büroo juhataja
Mobiil: +372 59 110 095
E-post: egle@chk.ee
Aleksandra Generalova

Aleksandra Generalova

Pearaamatupidaja
Mobiil: +372 55 27 761
E-post: aleksandra@chk.ee
Ele Uusen

Ele Uusen

Raamatupidaja
Mobiil: +372 58 862 844
E-post: ele@chk.ee
Külliki Kubber

Külliki Kubber

Raamatupidaja
Mobiil: +372 55 557 176
E-post: kylliki@chk.ee
Mari Miidel

Mari Miidel

Raamatupidaja
Mobiil: +372 56 452 100
E-post: mari@chk.ee
Tatjana Kavina-Avdejeva

Tatjana Kavina-Avdejeva

Raamatupidaja
Mobiil: +372 55 586 656
E-post: tatjana@chk.ee
Signe Selgal

Signe Selgal

Raamatupidaja
Mobiil: +372 53 670 440
E-post: signe@chk.ee
Gerri Reiman

Gerri Reiman

Vanem raamatupidaja
Mobiil: +372 55 515 141
E-post: gerri@chk.ee
Vantaa büroo
Ivi Linnumägi

Ivi Linnumägi

Büroo juhataja
Mobiil: +358 400 236 063
E-post: ivi@chk.fi
Maarika Laidinen

Maarika Laidinen

Raamatupidaja
Mobiil: +358 401 632 187
E-post: maarika@chk.fi
Marika Mäekivi

Marika Mäekivi

Raamatupidaja
Mobiil: +358 401 632 492
E-post: marika@chk.fi
Maria Kislova-Liikamaa

Maria Kislova-Liikamaa

Raamatupidaja
Mobiil: +358 401 816 633
E-post: maria@chk.fi
Jenna Randla

Jenna Randla

Raamatupidaja
Mobiil: +358 401 538 210
E-post: jenna@chk.fi
Mari-Liis Roolaan

Mari-Liis Roolaan

Raamatupidaja
Mobiil: +358 400 175 937
E-post: mariliis@chk.fi
Piret Esna

Piret Esna

Raamatupidaja
Mobiil: +358 400 270 548
E-post: piret@chk.fi
Marilin Matso

Marilin Matso

Raamatupidaja
Mobiil: +358 401 807 815
E-post: marilin@chk.fi