Christer Haimi konsultatsioonid
Teenused

Finantsnõustamine ja ärianalüütika

CH Konsultatsioonid Konsultatsioonid pakub professionaalset finantsnõustamise teenust. Finantsnõustamine ei ole mõeldud vaid suurettevõtetele. Ka 10 töötajaga ettevõttel on palju võita, kui numbrid rääkima panna. Asjatundlik finantsanalüüs aitab teha paremaid otsuseid, optimeerida tegevusprotsesse ja tõsta kogu ettevõtte tegevuse efektiivsust.

Ärianalüütika

CHK kasutab ärianalüütikaks majandustarkvara PowerBI – see aitab Teil oma ettevõtte majandusnäitajaid, kliendibaasi kasumlikkust ja tulusid-kulusid reaalajas telefoniäpist jälgida.

Ärianalüütika annab Teile vajalikul hetkel kätte õiged andmed, millest juhindudes saate oma ettevõtet soovitud kursil hoida. Ärianalüüsi tulemusena suurendate oma tulusid, vähendate kulusid ning juhite paremini oma ettevõtte kasvu.

Teised analüüsid

Siin on valik analüüse, mida CHK Teie ettevõtte heaks teostab.

  • Konkurentsianalüüs annab ülevaate, milline on ettevõtte seis võrreldes teiste ettevõtetega samas sektoris. Analüüs põhineb avalikult saadaval infol nagu majandusaasta aruanded ja ametlik statistika.
  • Ettevõtte väärtuse hindamine on kasulik ettevõtte müügil, ühinemistel või omanike vara hindamisel. Ettevõtte õiglase väärtuse leidmine põhineb reaalsetel arvudel ja usaldusväärsel metoodikal.
  • Omahinna kujundamine aitab leida ettevõtte tulemi ühikukulu ning enamasti on selle eesmärgiks optimeerida tööprotsessi.
  • Projekti tasuvusanalüüs aitab leida selle tulusust investori jaoks ning lihtsustada otsustusprotsessi, kui tuleb valida erinevate projektide vahel.

Finantsnõustamine ja ärianalüütika on suunatud ettevõtjale, kes soovib saada nõu ja abi, et ettevõtet edukalt juhtida ning äritulemusi parandada. CHK on asjatundlik ja usaldusväärne partner, kellega asju arutada. PowerBI annab suurepärase tööriista andmete jälgimiseks ning parima tulemuse kindlustab personaalne nõustamine.