Palgaarvestus

Innustatud töötajad on iga ettevõtte jaoks suur väärtus ning üks arvestatavaid motivaatoreid on töö eest makstav vääriline tasu.

Raamatupidamise seisukohalt on palgaarvestus kõige enam täpsust nõudev töölõik, kus eksimine võib halvimal juhul kaasa tuua väärtusliku töötaja kaotamise.

Töötajate isikuandmete ja palgaandmete töötlemine nõuab täielikku salastatust. Siin on CHK usaldusväärseks partneriks palgaarvestuse tegemisel ettevõtja suurimale varale ehk lojaalsetele töötajatele.

Kellele on palgaarvestuse teenus mõeldud?

Palgaarvestus on teenus, mida vajab iga ettevõtja, kes on otsustanud endale töötasu maksta või palganud töötaja(id). Võimalik on palgaarvestus osta teenusena koos raamatupidamisega ehk täislahendusena. See sobib ettevõtjale, kes soovib keskenduda oma äritegevusele ning usaldada oma koostööpartnerit rahaasjades. Niimoodi on tagatud ka veatu ja õigeaegne deklareerimine.

Järjest enam ettevõtteid on otsustanud riskide maandamiseks palgaarvestuse teenust sisse osta. Tundliku info haldamisel vähendab erapooletus võimalikke ettevõttesiseseid pingeid. Pakume kohandatud lahendusi vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele ja eelistustele.

 

Kuidas toimib palgaarvestuse teenus?

Palgaarvestuse teenus on nüansirikas ning oluline on alustada konsultatsioonist, et  mõista ettevõtte vajadusi ja töötasuga seotud tingimusi. Sinna hulka kuuluvad näiteks lisatasud kuu-, kvartali- või aastapõhiselt, erinevad hüvitised ja nii edasi.

Oluline on korralik ning õigeaegne teabevahetus, et CHK spetsialist jõuaks teha arvestused ja edastada tasude info ettevõtte juhile ülevaatamiseks.

Pakume koostööga tuge ja kaasamõtlemist siis, kui olete uuendamas tasustamise mudelit oma ettevõttes.

 

Miks valida CHK?

CHK spetsialistid omavad kogemust ja on tuttavad 18 erineva ärivaldkonna palgaarvestuse iseärasustega. Teeme igakuiselt enam kui 1000 palgaarvestust.

Kui valid oma ettevõtte partneriks CHK, siis tagad, et Sinu töötajatele on tehtud täpne ning õigeaegne palgaarvestus. Samuti on  korrektselt esitatud tulu- ja sotsiaalmaksudeklaratsioon (TSD). Toetame ka ettevõtjat alates töötaja registreerimisest töötajate registrisse (TÖR), haigushüvitiste arvutamisel ning töösuhte lõpetamisega seotud arvestustes koos registreeringute lõpetamisega.

 

Mis teenuseid CHK veel pakub?

CHK ka erialase haridusega ning laia kogemuste pagasiga eksperdid osutavad teenuseid ka muudes valdkondades. Lisaks palgaarvestusele pakume veel raamatupidamist, maksunõustamist, äriteenuseid ja -analüütikat ning kindlustust.

 

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

Tutvu ka teiste teenustega

meie klientide tagasiside