Toitlustus­valdkonnale

CHK hoiab Sinu toitlustusettevõtte raamatupidamisel silma peal, et saaksid pakkuda oma klientidele esmaklassilist teenust.

CHK pakub toitlustusettevõtetele uudsete lahenduste abil nii traditsioonilist raamatupidamisteenust kui ka erilahendusi, lähtudes iga ettevõtte eriomastest vajadustest. Lisaks aitame soovi korral protsesse automatiseerida.

CHK teab, et toitlustusettevõtte protsesside organiseerimine võib pakkuda palju väljakutseid, sest ühe ettevõtte sees toimub nii kaupade tootmine, müük kui ka teenuste osutamine. Seda aitab tõhusamaks muuta raamatupidamise protsesside automatiseerimine. Toitlustusettevõtte puhul on see oluline, sest neid iseloomustab suur dokumentide (eelkõige ostuarvete) maht. CHK aitab vähendada paberimajandust.

Toitlustusettevõttele on tihtipeale omane ka hooajalisus ning sellega seotud tööjõu voolavus. See tähendab, et sõlmitakse ka erinevaid lepinguvorme, sh nii (tähtajaline) tööleping, töövõtuleping kui ka käsundusleping. Lisaks tuleb arvestada graafikupõhise töö ning alaealistega lepingu sõlmimise nüanssidega. CHK spetsialistid aitavad koostööpartnerite abil korraldada korrektselt vormistatud lepinguid.

Omame eelkõige kogemusi CompuCash ja Noomi programmiga, mida kasutavad enamus Eesti toitlustuskohti. Finantsarvestust pakume CHK veebipõhises rakenduses Trigon, mille kaudu on võimalik vormistada ja saata klientidele müügiarveid ning vaadata raamatupidamisaruandeid. Lisaks teeme palgaarvestust programmis Merit Palk.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

meie klientide tagasiside