Äri­teenused

CHK äriteenused toetavad ettevõtteid igas elutsükli faasis – nõustame Sind ettevõtte registreerimisest kuni likvideerimiseni.

Omame ka pikaajalist kogemust laienemisplaanidega ettevõtete nõustamisel ning ettevõtete esindamisel Eesti, Soome, Rootsi ja Leedu sihtturgudel. Anname nõu, kuidas loetletud riikides äritegevusega alustada ning tõlgendame välisriigiga seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

Mida CHK äriteenus sisaldab?

CHK äriteenused hõlmavad muu hulgas abi ettevõtte asutamisel, püsiva tegevuskoha registreerimise korraldamist ning muid vajalikke registreerimisi erinevates registrites.

CHK äriteenus sisaldab muu hulgas abi:

  • Ettevõtte asutamisel, ülevõtmisel, ühinemisel ja likvideerimisel;
  • Äriühingu ostu ja müügi korraldamisel;
  • Äriregistri toimingutes;

Lisaks pakume CHK püsiklientidele kontaktisiku ja juriidilise aadressi teenust.

Miks valida CHK?

CHK äriteenus toetab ettevõtteid igas ettevõtte elutsükli faasis. Meie ekspertteadmised hõlmavad maksusüsteemide eripära, majandusarvestuse korraldamist, töö- ja äriseadusi ning riiklikke nõudeid, mis mõjutavad ettevõtlust Eestis, Soomes, Rootsi ja Leedus. Lisaks esindame Sinu ettevõtet nende riikide erinevates riiklikes asutustes. Pakume teenust eesti, vene, soome, inglise, rootsi või leedu keeles.

Mis teenuseid CHK veel pakub?

CHK erialase haridusega ning laia kogemuste pagasiga eksperdid osutavad teenuseid ka muudes valdkondades. Lisaks äriteenustele pakume veel raamatupidamist, maksunõustamist, ärianalüütikat ning kindlustust.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

meie klientide tagasiside