Raamatu­pidamine Soomes

CHK hoolitseb, et erialase haridusega raamatupidajad hoiavad uuenduslike lahendustega Sinu äritegevuse Soomes korras.

Kuigi Eesti-Soome laiem traditsioonide ja kultuurikontekst on sarnane, siis raamatupidamises tuleb olla kursis ka Soome eripäradega. Tõlgendame raamatupidamisega seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

CHK omab pikaajalist kogemust Soome äriühingute ning mujal registreeritud äriühingute Soome tegevuse raamatupidamise korraldamisel. Oskame leida õige lahenduse just Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt.

Raamatupidamine

CHK osutab Soomes raamatupidamisteenust ettevõtetele nende suurusest olenemata. Meie laiapõhjalise kogemuspagasi on taganud see, et oleme partneriks ettevõtjatele enam kui 10 erinevas sektoris.

Palgaarvestus

CHK on Soomes usaldusväärseks partneriks ettevõtja suurimale varale ehk lojaalsetele töötajatele palgaarvestuse tegemisel. See hõlmab endas erinevate Soome seaduste ja eripärade tundmist ning nõuab ülimat täpsust, mis tagab usaldusliku töösuhte.

Vaata ka siia!

CHK pühendab palju aega oma protsesside arendamisele. Meie jaoks ei anna soovitud tulemusi mitte ainult andmete kiire ja professionaalne töötlemine, vaid ka personaalsus ning valdkonnaspetsiifilised kogemused. Kuigi CHK silmis on võrdselt tähtsad kõikide meie klientide ärivaldkonnad, siis oleme välja toonud mõned alad, et anda paremini edasi teenuse sisu.

Kui Sa aga ei leia oma valdkonda siinsest loetelust, siis sellegipoolest võta meiega ühendust ning leiame parima lahenduse. Nimekirja aga täiendame jooksvalt.

kirjuta meile ja võtame peatselt ühendust