Raamatu­pidamine Leedus

CHK hoolitseb, et erialase haridusega raamatupidajad hoiavad uuenduslike lahendustega Sinu äritegevuse Leedus korras.

Kuigi Eesti-Leedu laiem traditsioonide ja kultuurikontekst on sarnane, siis raamatupidamises tuleb olla kursis ka Leedu eripäradega. Tõlgendame raamatupidamisega seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

Meie Leedu filiaali JA&CH kaasomanik ja juht on Jurgita Adomaitienė, kes on magistrikraadiga spetsialist ning kellel on enam kui 20 aastat kogemust finantsvaldkonnas. Ta on töötanud äriklientidega panganduses ning aidanud ettevõtetel ellu viia uusi äriplaane enam kui 15 aastat.

Samuti on ta töötanud nii kodu- kui ka välismaistes tootmisettevõtetes, kus vastutas finants- ja raamatupidamisosakondade tegevuse ning ettevõtte ja finantsprotsesside standardiseerimise ja optimeerimise eest. Lisaks koordineeris ta rutiinseid protsesse.

JA&CH pakub raamatupidamise täisteenust Leedus. Meie konsultatsioonimeeskond koosneb kaheksast professionaalsest raamatupidajast. Töötame Sinuga nii leedu, inglise kui ka vene keeles.

Meie finants- ja ärikonsultantidel on mitmekülgne teadmiste pagas erinevates valdkondades, mis muudab meie töö professionaalseks ning põhjalikuks.

Esialgseid raamatupidamis-, maksu- ning finantskonsultatsioone anname nii telefoni või veebi teel kui ka silmast silma kohtumistel ettevõtete juhtidega.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

meie klientide tagasiside