Maksu­nõustamine Leedus

CHK aitab Sul hea nõuga hoida Leedus tegutseva ettevõtte kõik maksualased küsimused kontrolli all ning vältida üllatusi.

CHK teab kui tähtis on detailide peenhäälestamine ning kui keeruline on aktiivse äritegevuse kõrvalt kõikide maksuseaduse nüansside ja uuendustega kursis olla.

Kuigi Eesti-Leedu laiem traditsioonide ja kultuurikontekst on sarnane, siis maksuarvestuses tuleb siiski olla kursis ka Leedu eripäradega. Tõlgendame maksudega seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

Kui olete välisriigi ettevõtte esindaja ning soovite alustada äritegevust Leedus, siis peab kontrollima, millist tüüpi registreerimist on vaja. JA&CH meeskond on abiks nii nõuga kui ka kogu vajaliku dokumentatsiooni koostamisega.

Pärast registreerimist Leedu maksuametis või registrikeskuses hoolitseb JA&CH spetsialistide meeskond Sinu ettevõtte raamatupidamise eest – alates nõustamisest kuni lõpparuandluseni.

Kui teete äri Leedus kaugjuhtimise teel, siis saate anda volituse JA&CH meeskonnale ning me esindame Sinu ettevõtet maksu- või sotsiaalametis.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

meie klientide tagasiside