Äri­analüütika

CHK pakub Sinu ettevõttele ärianalüütika teenust, mis on tehtud kaasaegseimate tehnoloogiliste lahenduste abil. Meie spetsialistide koostatud asjatundlik analüüs aitab teha paremaid juhtimisotsuseid, optimeerida tegevusprotsesse ning tõsta kogu ettevõtte tõhusust.

Ärianalüütika annab õigel hetkel kätte vajalikud ja korrektsed andmed, millest juhindudes on võimalik asutuse ärieesmärke saavutada. Ärianalüütika tulemusel suurendate oma tulusid ja vähendate kulusid, näete võimalikke arenguvõimalusi ning juhite kindlamalt oma ettevõtte kasvu.

Kuidas teostatakse ärianalüütikat?

CHK kasutab ärianalüütika teenuse puhul majandustarkvara PowerBI – see aitab Sinul oma ettevõtte majandusnäitajaid, kliendibaasi kasumlikkust ja tulusid-kulusid reaalajas mobiilirakenduses jälgida.

Organisatsiooni töö koosneb erinevatest tööprotsessidest, mis kõik toodavad väiksemal või suuremal viisil andmeid. Kogume kokku ja võtame töösse andmed, mille põhjal on võimalik üles seada Sinu ettevõtte eesmärke ja eripärasid arvestav aruanne.

Lisaks saadud tuludele ja kuludele, mis tulevad välja igakuiselt bilansist ja kasumiaruandest, on võimalik vaadata ka teisi ettevõttega seotud andmeid. Ühest aruandest on võimalik saada ülevaade tööaegadest, jälgida TOP kliente ja tooteid ajas ning palju muudki.

Kellele on ärianalüütika teenus mõeldud?

CHK pakub Sinu ettevõttele professionaalset ärianalüütika teenust. See ei ole mõeldud vaid suurettevõtetele. Ka kümne töötajaga ettevõttel on palju võita, kui numbrid rääkima panna. Meie teenus on suunatud huvilistele, kes soovivad saada nõu ja abi, et oma ettevõtet edukalt juhtida ning äritulemusi parandada

Miks valida CHK?

CHK on asjatundlik ja usaldusväärne partner, kellega asju arutada. Ärianalüütika parima tulemuse kindlustab seejuures personaalne nõustamine. Ehitame aruandluse üles Sinu asutuse eripärasid ja ärieesmärke silmas pidades. Näitame vajaminevaid andmeid, hoides aruandluses puhast ja arusaadavat joont. Vajadusel aitame graafikutel ja joonistel olevate andmete mõtestamisel ning pakume välja võimalikke arengusuundasid.

Meie koostöö ei lõppe pärast aruande ülesseadmist. Hoiame ärianalüütika valdkonna trendidel ja võimalustel silma peal, tänu millele suudame ja soovime pakkuda Sinu asutuse andmete analüüsiks uusi ja efektiivsemaid võimalusi. Välja töötatud aruanne võimaldab teha andmepõhiseid otsuseid, mille tulemusel saavutate konkurentsieelise oma äri valdkonnas.

Mis teenuseid CHK veel pakub?

CHK ka erialase haridusega ning laia kogemuste pagasiga eksperdid osutavad teenuseid ka muudes valdkondades. Lisaks ärianalüütika teenusele pakume veel raamatupidamist, maksunõustamist, äriteenuseid ning kindlustust.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

meie klientide tagasiside