Spordi­klubidele

CHK hoiab Sinu spordiklubi raamatupidamisel silma peal, et saaksid edendada spordikultuuri.

Sport on investeering tulevikku. CHK pakub spordiklubidele uudsete lahenduste abil nii traditsioonilist raamatupidamisteenust kui ka erilahendusi, lähtudes iga ettevõtte vajadustest.

Spordiklubi on eraõiguslik juriidiline isik, mille põhitegevus on spordi arendamine. Spordiklubi võib sõltuvalt eesmärkidest registreerida ennast nii äriühinguna kui ka mittetulundusühinguna (MTÜ). Siin on oluline arvestada sellega, et sporditeenused on käibemaksust vabastatud, kui need on osutatud MTÜ kaudu.

Tihtipeale on spordiklubid annetuste ja toetuste saajaks. Spordiklubil on võimalik taotleda enda kandmist tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja, kui klubi on registreeritud MTÜ-na. CHK seisab selle eest, et spordiettevõtte maksuarvestused oleksid korrektsed.

Spordiklubi tööd lihtsustab Sportlyzer tarkvara, mis aitab hallata liikmeid, jälgida arveldust, makseid ja treeningutest osavõttu.

Finantsarvestust pakume CHK veebipõhises rakenduses Trigon, mille kaudu on võimalik vormistada ja saata klientidele müügiarveid ning vaadata raamatupidamisaruandeid. Lisaks teeme palgaarvestust programmis Merit Palk.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

meie klientide tagasiside