Uuenduslikud raamatupidamis- ja äriteenused Sinu ettevõttele.

CHK on valdkonna eestvedaja, kelle teenused on suunatud ettevõtetele, kes tegutsevad Eesti, Soome, Rootsi ja Leedu turul või soovivad nendes riikides äritegevust alustada.

Meil on ekspertteadmised nende riikide maksusüsteemidest, nõuetest majandusarvestusele, riiklikest regulatsioonidest ning töö- ja äriseadustest. Lisaks vastava sihtturu töökeelele pakume teenuseid ka vene ning inglise keeles.

Ligikaudu 20 aastat kogemusi ettevõtete toetamisel võimaldab meil pakkuda igale ettevõttele tõhusat ja tulemuslikku partnerlust.

CHK grupp

1 M
käive €
20
töötajat
650
klienti
33 %
NPS
Saame tuttavaks - Christer Haimi

Saame tuttavaks.
Christer Haimi.

Tegevjuht

CHK võtmeisik, omanik ja juhataja on Christer Haimi. Tal on majandusalane kõrgharidus ja ligi 25-aastane töökogemus, mis on peamiselt seotud majandusarvestuse korraldamise ja juhtimisega. Haimi on olnud pikalt tegev nii avalikus kui ka erasektoris, olles sealjuures ka üks valdkonna uuenduste eestvedajaid. Seda ideed on kandnud ka CHK, millel on rahvusvaheline mõõde ning ambitsioon, mis ulatub Soomest Armeeniani. Lisaks on ettevõte Haimi juhtimisel tegus tarkvaraarenduse maailmas, tüürides innovatsiooni majandusrakendusega Trigon.

2006. aastal asutas Haimi oma ettevõtte CH Konsultatsioonid OÜ (CHK) ning alates 2012. aastast pühendub täiel määral selle ettevõtte juhtimisele. CHK kaudu on Haimi aidanud sadadel ettevõtetel oma raamatupidamist sisse seada ning on seetõttu omandanud kogemuse 18 erinevas sektoris.

Lisaks on mitmekülgne töökogemus avalikus sektoris andnud Haimile põhjalikke teadmisi riigiaparaadi toimimisest ning tugeva kontaktivõrgustiku rahandus- ning õigusvaldkondades.

Ta on töötanud Maksuametis (nüüdses Maksu- ja Tolliametis) maksuinspektori ja maksude osakonna juhataja asetäitjana ning Ida-Viru Keskhaigla SA-s finantsjuhina. Samuti on ta olnud ametis Tartu Vangla finantsosakonna juhataja ja direktori asetäitjana, olles üks kinnipeetavate rahade arvestamise süsteemi arendajatest.

Järgnes Kohtute Raamatupidamiskeskuse töö ümberkorraldamine ja hiljem keskuse ümberkujundamine Riigi Tugiteenuste Keskuseks. Keskuse eesmärgiks oli raamatupidamisteenuse pakkumine kõigile ministeeriumitele.

Kogemusi, mis erinevates riigiasutustes kõrgeimal tasemel raamatupidamise korraldamisel saadud, rakendab ta nüüd eraettevõtluses,  järgides samasugust kõrget standardit. See on aidanud CHK-l pälvida erinevaid tunnustusi, sh on ettevõte korduvalt ära märgitud Äripäeva Raamatupidamisbüroode TOP-is.

Haimi on ka Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse ja nõukoja liige ning kuulub raamatupidamisteenuse toimkonda. Olles kutsetegevuse üks eestvedajaid, panustab ta nii avaliku kui ka erasektori raamatupidamise eriala arengusse mitmel erineval moel. Sealjuures on tal enam kui viis aastat kogemust koolitajana nii Eestis kui ka Soomes.

CHK kollektiiv

Panustame sporti ja jätkusuutlikku keskkonda

CHK on alati pidanud oluliseks sotsiaalset vastutust. Oleme juba aastaid andnud endast parima, et midagi ühiskonnale tagasi anda. Eriti südamelähedane on aga meie kodulinna Tartuga seotud spordi toetamine.

Soovime, et ülikoolilinna, aga tegelikult ka kogu Eesti sport, oleks tunnustatud nii siin kui ka sealpool riigipiire. Sealjuures on meie põhifookus suunatud naiste spordile, milles näeme palju kasutamata potentsiaali.

Samuti peame väga tähtsaks jätkusuutlikkust ning keskkonnahoidu. Paneme palju rõhku tööprotsesside digitaliseerimisele ning automatiseerimisele, et vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Üks oluline samm selles suunas on paberivaba raamatupidamine.