Raamatu­pidamine Rootsis

CHK eesmärk on raamatupidamisinnovatsiooni eestvedajatena pakkuda igakülgset tuge Eesti ettevõtjatele, kes tegelevad Rootsis igapäevaselt äritegevusega.

Kuigi Eesti-Rootsi laiem traditsioonide ja kultuurikontekst on sarnane, siis raamatupidamises tuleb siiski olla kursis ka Rootsi eripäradega. Tõlgendame raamatupidamisega seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

Me mõistame, kui oluline on korrektne dokumentatsioon ning töötame selle nimel, et CHK klientide finantsaruanded oleksid alati ajakohased ja vastaksid kohalikule seadusandlusele.

Rootsis tegutsevatele ettevõtjatele pakume mitmesuguseid toetavaid ning uudseid lahendusi kasutavaid teenuseid, mis aitavad äritegevuses kindlamalt tunda ja kohalike nõuetega vastavuses olla.

Teenuse osutamisel on CHK eeliseks rootsi keelt valdav projektijuht, kes suudab kohalikes ametiasutustes Sinu ettevõtet asjatundlikult esindada.

Raamatupidamine

CHK osutab raamatupidamise teenust nii Eesti OÜ-le, kes tegutseb Rootsis, kui ka Rootsis registreeritud AB-le. Meie eeliseks on rootsi keelt valdav projektijuht, kes suudab ametiasutustes Sinu ettevõtet asjakohaselt esindada.

Palgaarvestus

CHK on Rootsis usaldusväärseks partneriks ettevõtja suurimale varale ehk lojaalsetele töötajatele palgaarvestuse tegemisel. See hõlmab endas erinevate Rootsi seaduste ja eripärade tundmist ning nõuab ülimat täpsust, mis tagab usaldusliku töösuhte.

Vaata ka siia!

CHK pühendab palju aega oma protsesside arendamisele. Meie jaoks ei anna soovitud tulemusi mitte ainult andmete kiire ja professionaalne töötlemine, vaid ka personaalsus ning valdkonnaspetsiifilised kogemused. Kuigi CHK silmis on võrdselt tähtsad kõikide meie klientide ärivaldkonnad, siis oleme välja toonud mõned alad, et anda paremini edasi teenuse sisu.

Kui Sa aga ei leia oma valdkonda siinsest loetelust, siis sellegipoolest võta meiega ühendust ning leiame parima lahenduse. Nimekirja aga täiendame jooksvalt.

kirjuta meile ja võtame peatselt ühendust