Uuenduslik lähenemine Sinu ettevõtte raamatu­pidamisele.

CHK pakub uudsete lahenduste abil nii traditsioonilist raamatupidamisteenust kui ka erilahendusi, lähtudes iga ettevõtte vajadustest. Töötame välja just Sinu ettevõtte eripäradele vastava teenuste paketi, kuhu võivad muu hulgas kuuluda nii raamatupidamis-, palga- või maksuarvestus kui ka ärianalüütika.

Raamatu­pidamine

CHK pakub uudsete lahenduste abil nii traditsioonilist raamatupidamisteenust kui ka erilahendusi, lähtudes iga ettevõtte vajadustest. CHK raamatupidamisteenus sisaldab ka konsultatsiooni igapäevastes majandusarvestust ning maksundust puudutavates küsimustes.

Maksu­nõustamine

CHK pakub laiapõhjalist maksunõustamist nii Eestis kui ka Soome, Rootsi ning Leedu sihtturgudel tegutsevatele ettevõtetele. Pakume maksualast nõustamist nii üksiku majandustehingu puhul kui ka ettevõtte täielikku esindamist maksuauditi läbiviimisel.

Äri­teenused

CHK äriteenustega oleme Sinule abiks alates ettevõtte asutamisest, sh erinevad vajaminevad registreeringud, kuni mikroettevõtte likvideerimiseni. Toetame Sind nii Eestis kui ka Soome, Rootsi ning Leedu sihtturgudel ettevõtte elutsükli igas faasis.

Äri­analüütika

CHK pakub Sinu ettevõttele ärianalüütikat, mis on tehtud kaasaegseimate tehnoloogiliste lahenduste abil. Meie spetsialistide koostatud asjatundlik analüütika aitab teha paremaid juhtimisotsuseid, optimeerida tegevusprotsesse ning tõsta kogu ettevõtte tegevuse tõhusust.

Kindlustus

Kindlustus

CHK vahendab Eestis ja Soomes tegutsevatele ettevõtetele kindlustusteenuseid. Soome turul tegutsema asudes võib nõutavate kindlustuste hankimine tähendada märkimisväärset ajakulu. CHK aitab oma kindlustuspartnerite kaudu protsessi kiirendada.

Vaata ka siia!

CHK pühendab palju aega oma protsesside arendamisele. Meie jaoks ei anna soovitud tulemusi mitte ainult andmete kiire ja professionaalne töötlemine, vaid ka personaalsus ning valdkonnaspetsiifilised kogemused. Kuigi CHK silmis on võrdselt tähtsad kõikide meie klientide ärivaldkonnad, siis oleme välja toonud mõned alad, et anda paremini edasi teenuse sisu.

Kui Sa aga ei leia oma valdkonda siinsest loetelust, siis sellegipoolest võta meiega ühendust ning leiame parima lahenduse. Nimekirja aga täiendame jooksvalt.

meie klientide tagasiside