Raamatu­pidamine

CHK tagab uuenduslike lahendustega, et Sinu ettevõtte raamatupidamine oleks Soomes arusaadav ning korrektne.

Kuigi Eesti-Soome laiem traditsioonide ja kultuurikontekst on sarnane, siis raamatupidamises tuleb olla kursis ka Soome eripäradega. Tõlgendame raamatupidamisega seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

Meie Soome büroo raamatupidajad on suutelised tegema mõlema riigi raamatupidamist –  Soome raamatupidamise teenuse osutamisel toetab ettevõtjaid meie raamatupidaja Eesti arvestuspõhimõtete teadmine ja tundmine, mis lihtsustab omavaheliste seoste loomist.

CHK osutab Soomes raamatupidamisteenust ettevõtetele nende suurusest olenemata. Meie laiapõhjalise kogemuspagasi on taganud see, et oleme partneriks ettevõtjatele enam kui 10 erinevas sektoris (sh ehitus, metsandus, kaubandus, toitlustus, kinnisvara, tootmine, infotehnoloogia, finantsinvesteeringud).

Soome raamatupidamise teenus on korraldatud paberivabalt. Oleme oma digipartneriga väljatöötanud pilvepõhise lahenduse, kuhu on võimalik raamatupidamisega seotud dokumente edastada ja säilitada.

Meie peamiseks tarkvaraks raamatupidamisteenuse osutamisel on Procountor, mis on Soomes üks levinumaid valdkonna tarkvarasid. CHK on ka Procountori pikaajaline sertifitseeritud kuldtaseme koostööpartner. Vastavalt sellele, mida eelistavad meie kliendid, kasutame Soomes ka teisi programme.

CHK raamatupidajad on Soomes omandanud erialase hariduse ning osalevad pidevalt täiendkoolitustel.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

Tutvu ka teiste teenustega

meie klientide tagasiside