Palgaarvestus

Innustatud töötajad on iga ettevõtte jaoks suur väärtus ning üks arvestatavaid motivaatoreid on töö eest makstav vääriline tasu.

Palgaarvestus on raamatupidamise seisukohalt üks olulisemaid valdkondi, kus täpsus ja korrektsus on esmatähtsad. Eksimused võivad aga viia väärtuslike töötajate kaotuseni.

Töötajate isikuandmete ja palgaandmete töötlemine nõuab täielikku salastatust. Siin on CHK usaldusväärseks partneriks palgaarvestuse tegemisel ettevõtja suurimale varale ehk lojaalsetele töötajatele.

Kuidas tulla toime teise riigi palgaarvestusega?

Rootsi palgaarvestus – arvestada tuleb erinevate nüanssidega, et tagada töötajate täpne ja korrektne töötasu. Saame abiks olla nii deklaratsioonide kui ka erinevate taotluste esitamisel Rootsi maksuametile.

Tuleb ka teadlik olla, et Rootsis on levinud kollektiivlepingud, mis reguleerivad töötasu ja -aega, hüvitisi, täiendavaid puhkusekohustusi ning pensionimakseid.

Palgaarvestuse teenus – meie kogenud tiim pakub terviklikku ja professionaalset lahendust nii Rootsis kui ka Eestis tegutsevatele ettevõtetele. Sealjuures võtame arvesse Rootsi turul kehtivaid sektoripõhiseid kollektiivlepinguid.

CHK innovaatiline silm tagab, et lepingute kõik detailid oleks peenhäälestatud ning seadusandlusega kooskõlas.

 Miks valida CHK?

CHK pakub Sinu ettevõttele lisandväärtust:

  •         Põhjalikud teadmised. Rootsi maksusüsteem on valdkond, millest meie spetsialistidel on laialdased teadmised ning palgaarvestus ettevõttele Rootsis lähtub seadustest ja regulatsioonidest, sealhulgas sektoripõhistest kollektiivlepingutest. Pakume kindlustunnet, et Sinu ettevõtte palgaarvestus Rootsis on vastavuses kohalike tingimustega.
  •         Täpsus ja usaldusväärsus. Oleme pühendunud täpsetele ja õigeaegselt esitatud aruannetele. Sinu ettevõtte töötajad saavad õiglase tasu ning juhtkond usaldusväärset informatsiooni.
  •         Kliendikesksus. Meie eesmärk on pakkuda parimat teenust, mis vastab just Sinu ettevõtte vajadustele.
  •         Tehnoloogiline lahendus. Kasutame kaasaegseid tarkvaralahendusi, mis lihtsustavad ja automatiseerivad palgaarvestuse protsesse. Sellega tagame tõhususe ja täpsuse.

Olgu äritegevus seotud ehituse, teeninduse või mõne muu valdkonnaga – CHK meeskond on valmis pakkuma kõrgetasemelist ja personaalset teenust, mis vastab Sinu ettevõtte vajadustele nii Rootsis kui ka Eestis.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

Tutvu ka teiste teenustega

meie klientide tagasiside