Raamatu­pidamine

CHK tagab uuenduslike lahendustega, et Sinu ettevõtte raamatupidamine oleks Rootsis arusaadav ning korrektne.

CHK osutab raamatupidamise teenust nii Eesti OÜ-le, kes tegutseb Rootsis kui Rootsis registreeritud AB-le. Meie eesmärk on pakkuda igakülgset tuge Eesti ettevõtjatele, kes tegutsevad igapäevase äritegevusega Rootsis.

Kuigi Eesti-Rootsi laiem traditsioonide ja kultuurikontekst on sarnane, siis raamatupidamises tuleb olla kursis ka Rootsi eripäradega. Tõlgendame raamatupidamisega seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

Meie raamatupidajad on suutelised tegema mõlema riigi raamatupidamist – Rootsi raamatupidamise teenuse osutamisel toetab ettevõtjaid meie raamatupidaja Eesti arvestuspõhimõtete teadmine ja tundmine, mis lihtsustab omavaheliste seoste loomist.

CHK mõistab, kui oluline on täpne dokumentatsioon ning töötame selle nimel, et meie klientide finantsaruanded oleksid alati ajakohased ja vastaksid kohalikule seadusandlusele. Rootsis tegutsevatele ettevõtjatele pakume mitmesuguseid toetavaid teenuseid, mis aitavad kohalike nõuetega vastavuses olla ning pakuvad Sinu ettevõttele kindlustunnet.

CHK eeliseks on rootsi keelt valdav projektijuht, kes suudab ametiasutustes Sinu ettevõtet asjakohaselt esindada.

Rootsi raamatupidamise teenus on korraldatud paberivabalt. Oleme oma digipartneriga välja töötanud pilvepõhise lahenduse, kuhu on võimalik raamatupidamisega seotud dokumente edastada ja säilitada.

Meie peamiseks tarkvaraks raamatupidamisteenuse osutamisel on Visma, mis on Rootsis üks levinumaid valdkonna tarkvarasid. Vastavalt sellele, mida eelistavad meie kliendid, kasutame Rootsis ka teisi programme.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

Tutvu ka teiste teenustega

meie klientide tagasiside