Majandus­aasta aruande koostamine

Majandusaasta aruanne on ettevõtte äriline visiitkaart. See kasvatab koostööpartnerite ning klientide silmis Sinu ettevõtte usaldusväärsust.

CHK on veendunud, et majandusaasta aruanne on ettevõtte äriline visiitkaart. See kasvatab koostööpartnerite ning klientide silmis Sinu ettevõtte usaldusväärsust. Seetõttu on väga oluline valida koostööpartneriks aruande koostamisel tunnustatud raamatupidamisettevõtte märgisega büroo.

Meie teenus on mõeldud ettevõtjatele, kes on ise teinud jooksva aasta raamatupidamist ja kvaliteetse korrektse majandusaasta aruande esitamisel vajavad abi.

Samuti on oodatud ettevõtjad, kes ei ole jooksval aastal raamatupidamislikku arvestust teinud, kelle tegevus on väiksemahuline ning kes soovivad majandusaasta aruande koostamisel professionaalse raamatupidaja abi.

Majandusaasta aruande koostamine eeldab eelneva 12 kuu raamatupidamise korraldamist. CHK mõtleb majandusaasta aruande koostamisel ettevõtjaga kaasa ning asjatundliku nõustamisega suuname protsessi parima tulemuseni.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

Tutvu ka teiste teenustega

meie klientide tagasiside