Raamatu­pidamine

CHK pakub uudsete lahenduste abil nii traditsioonilist raamatupidamisteenust kui ka erilahendusi, lähtudes iga ettevõtte vajadustest. Töötame välja just Sinu ettevõttele vastava teenuste paketi, kuhu võivad muu hulgas kuuluda nii raamatupidamine, palga- või maksuarvestus kui ka ärianalüütika.

Raamatupidamine on valdkond, kus Sa ei soovi jätta midagi juhuse hooleks ega kahe silma vahele. CHK hoolitseb selle eest, et Sinu ettevõtte raamatupidamine oleks parimates kätes. Meie raamatupidamisteenus sisaldab ka konsultatsiooni igapäevastes majandusarvestust ning maksundust puudutavates küsimustes.

meie klientide tagasiside

Kellele me raamatupidamise teenust pakume?

Pakume raamatupidamise teenust sõltumata tegevuse juriidilisest vormist nelja riigi klientidele:

  • Eestis: osaühing (OÜ), aktsiaselts (AS), füüsilisest isikust ettevõtja (FIE), korteriühistu (KÜ), mittetulundusühing (MTÜ), sihtasutus (SA);
  • Soomes: aktsiaselts (OY), füüsilisest isikust ettevõtja (toiminimi), elamuühing (taloyhtiö), Eestis registreeritud äriühingud, kes tegutsevad Soomes;
  • Leedus: aktsiaselts (UAB), mikroettevõte (MB), füüsilisest isikust ettevõtja (IĮ), Eestis registreeritud äriühingud, kes tegutsevad Leedus;
  • Rootsi: aktsiaselts (AB), Eestis registeeritud äriühingud, kes tegutsevad Rootsis.

Mida meie raamatupidamise teenus sisaldab?

CHK raamatupidamise teenus sisaldab kõike alates dokumendi töötlusest kuni deklaratsioonide koostamiseni. Lisaks kätkeb see endas ka vajaduspõhist nõustamist. Meie pakutavad teenused võivad riigiti erineda, kuid igal juhul tõlgendame välisriigi raamatupidamisega seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

Eestis pakume lisaks veel pearaamatupidaja teenust, palgaarvestust ning majandusaasta aruande koostamist. Nii Soomes ja Rootsis kui ka Leedus koostame deklaratsioone lisaks dokumentide töötlusele või palgaarvestusele.

Mis programme me kasutame raamatupidamiseks?

CHK usub, et raamatupidamine peab olema uuenduslik ning soovime olla selle mõtteviisi eestvedajad. Leiame, et raamatupidamine peab esindama jätkusuutlikku maailmavaadet ning seetõttu oleme võtnud sihiks, et vähendada äritegevusest lähtuvat paberimajandust.

Keskkonnasõbralikkuse ning aja säästmise põhimõttest lähtuvalt paneme palju rõhku sellele, et meie pakutav raamatupidamise teenus toetaks digitaliseerimist ning automatiseeritust. CHK raamatupidamise teenus sisaldab ka veebipõhist raamatupidamisprogrammi Trigon koos integratsioonidega, nagu CostPocket ning Open Banking.

Oleme eksperdid järgmiste majandustarkvarade alal ja valdame neis väiksemaidki nüansse: Standard Books, Directo, Erply, SmartAccounts, Procountor, Noom, Korto Pro, Joosep, Netvisor, Axapta ning Merit Palk ja Merit Aktiva. Samas oskame käitada ka majandustarkvara, mida Sinu ettevõte juba kasutab. Raamatupidamisbüroo töövoo kontrollimiseks ja CRM tarkvarana on kasutusel UKU. Sellega mõõdame aega ning haldame ülesandeid.

Miks valida CHK?

Raamatupidamine on valdkond, kus CHK jaoks ei ole ületamatuid probleeme. Leiame lahenduse ka siis, kui teised partnerid jäävad hätta. Meie erioskuseks on probleemide ennetamine ja toimetulek keerukates situatsioonides nagu raamatupidamise taastamine ning nõustamine maksurevisjonide käigus. Olgu Sinu vajaduseks väikeettevõtte raamatupidamine või millegi suurema majandusarvestuse haldamine.

Pikaajalised kogemused börsi- ja kontserniettevõtetega lubavad pakkuda tõhusat partnerlust ka suurettevõtetele. Uued äriliinid nõuavad ümberkorraldusi raamatupidamises ning sihtriigi seadusandluse põhjalikku tundmist. CHK ekspertteadmised laovad baasi usaldusele ning loovad eelise igale ettevõttele, kelle laienemisplaanid puudutavad Eesti, Soome, Rootsi või Leedu sihtturge.

CHK kasutab kaasaegseimaid ja kõrge turvalisusega IT-süsteeme. Meiega võid kindel olla, et Sinu ettevõtte andmed on kaitstud kõrgeimate standardite kohaselt. Teenindame eesti, vene, soome, inglise, rootsi või leedu keeles.

Mis teenuseid me veel pakume?

Kuigi raamatupidamine on CHK põhiteenus, siis on meil ekspertteadmisi ka muudes valdkondades. Sellest lähtuvalt pakume veel maksunõustamist, äriteenuseid, ärianalüütikat ning kindlustust.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!