Ehitus­ettevõtetele

CHK hoiab Sinu ehitusettevõtte raamatupidamisel silma peal, et saaksid jätta oma jälje ehituskultuuri.

Ehitus on ettevõtjate üks populaarsemaid tegevusalasid. CHK pakub ehitusettevõtetele uudsete lahenduste abil nii traditsioonilist raamatupidamisteenust kui ka erilahendusi, lähtudes iga ettevõtte eriomastest vajadustest.

Ehitusettevõtete raamatupidamises kasutatakse tihtipeale projekti- ja objektipõhist arvestust. Nende korral on võimalik raamatupidamises eristada iga ehituslepinguga seotud tulusid ja kulusid, mis on oluline kokkulepete kasumlikkuse hindamisel. CHK on kursis ning aitab Sinu ettevõtet nüanssidega, kuidas toimub tulude kajastamine nii lühikese kui ka pika ajaperioodi jooksul pakutava ehitusteenusega.

Suuremate ehitusettevõtete puhul on oluline ka märkida, et CHK spetsialistidel on kogemusi nii ülevaatuste kui ka audititega.

Ehitusettevõttel võivad olla nii oma töötajad kui ka lepingud alltöövõtjatega, kellega sõlmitakse töövõtuleping konkreetse töö tegemiseks. Töölepingu ja töövõtulepingu vahel on olulisi erinevusi –  töölepingut reguleerib töölepinguseadus, töövõtulepingut aga võlaõigusseadus. CHK spetsialistid aitavad koostööpartnerite abil korraldada korrektselt vormistatud lepinguid.

Ehitusettevõtte tööd lihtsustab tarkvara, mis aitab juhtida projekte, jälgida eelarveid, hallata lepinguid. Selliseid võimalusi pakuvad näiteks äritarkvarad Bauwise ning SoftBuilder, mida on võimalik liidestada raamatupidamisprogrammiga. Tarkvara Skywerk sobib ka väiksemale ehitusettevõttele – seal saab pidada ehitustööde päevikut ning tööajaarvestust.

Finantsarvestust pakume CHK veebipõhises rakenduses Trigon, mille kaudu on võimalik vormistada ja saata klientidele müügiarveid ning vaadata raamatupidamisaruandeid. Lisaks teeme palgaarvestust programmis Merit Palk. Samuti leiavad personalitarkvaradena rakendust Begin ning Wemply.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

meie klientide tagasiside