Raamatu­pidamine ja kõrgtasemel kliendisuhtlus

CHK on rahvusvaheline raamatupidamisbüroo, mille kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Soomes ning Leedus. Meie juures saad esitleda eduka bürootöö võrrandi mõlemaid tegureid oma ala ekspertide toetusel.

Oleme entusiastlik ja sõbralik kollektiiv, kelle eesmärgiks on raamatupidamisteenuse pakkumine ja klientidega suhtlemine inimlikul tasandil. Teame, et professionaalse raamatupidaja töö ulatub numbritest kaugemale ning sellest tulenevalt anname oma parima, et saaksid kasutada oma täielikku potentsiaali.

Raamatupidaja töötsükkel

Kliki numbritel, et näha tsükli kirjeldust ja videot

Teosta CHK võrrandit koos meiega!

Sinu päralt on tulutoov paindlikkus

Sama tähtis, nagu on ettevõtete finantsaruannete korrashoid, on meie jaoks Sinu tööaja ja -koha paindlikkus. CHK-s saad vastavalt vajadusele ning klientide huve arvestades oma tööaega kohandada ja soovi korral ka kodust töötada.

Suvistel ja päikesepaistelistel aegadel anname Sulle võimaluse rohkem värskes õhus viibida ja lühendame tööpäeva kahe tunni võrra. Tasakaalu tagamine töö ja eraelu vahel toob tulu nii Sinu tervisele kui ka ettevõtte produktiivsusele.

Sinu töö on mitme­mõõtmeline

CHK-s saad töötada mitme kliendi heaks korraga, kellest igaühel on erinevad probleemid ja nõuded. Nende soovide edukaks täitmiseks läheb vaja pealehakkamist, millele saad lisaks meie poolt oma silmaringi laiendamiseks kogenud kolleegide toetuse. Samuti on tagatud vajalikud materjalid ning koolitused.

Ühtlasi ei piirdu Sinu töö vaid rahaasjade korrashoiuga, vaid samaväärse tähtsusega on oskus klientidega suhelda ning nende vajadustest õigesti aru saada.

Oled osa parimate teadmiste kollektiiv­sest kasumist

Kui üks bürootöö eeliseid on klientide ja ülesannete mitmekesisus, siis sellega seonduvalt on CHK kujundanud oma kollektiivi eri valdkondade asjatundjatest, kes hea meelega teineteisega oma teadmisi jagavad.

Nõnda tekib üksteist usaldav ja abistav kogukond, kes lahendab klientide probleeme edukalt ka stressirohketel aegadel ning pärast seda tähistab oma töövõite väljasõitude ja teatrikülastustega.

Kaasaegne töökeskkond või hubane kodukontor

CHK pakub talentidele kaasaegset töökeskkonda kõigis oma büroodes. Tartu vanalinna kontoris vaatame rõdult Raekoja torni ja kuulame pausidel kellamuusikat. Tallinnas asume aga kaasaegsemat mõtteviisi viljelevas Ülemiste Citys ning Vantaa büroo leiab linna peatee äärest. Meie töötajad saavad pidada mugavat puhkepausi kööginurgas ning eralduda mõtete kogumiseks pehmetele patjadele või diivanile.

CHK pakub paindlikkust nii tööaja kui ka -koha valimisel. Pakume võimalust töötada kodukontoris, mis võimaldab hoida töö- ja eraelu tasakaalu või töötada büroos, kus saab kasutada erinevaid ruumilahendusi parimate tulemuste teostamiseks. Suve nautimiseks on meie töötajatel nii juulis kui ka augustis lühendatud tööpäevad.

mida CHKst räägitakse?

kandideeri kohe ja võtame sinuga peatselt ühendust

Meie uus raamatupidaja kirjeldas CHK raamatupidaja töö­tsüklit number kaheksana või lõpmatuse märgina – töö algab võrdlemisi neutraalselt tasemelt, mille järgselt kasvab pinge, jõuab haripunkti ning seejärel hakkab langema. Langusele aga järgneb taas tõus ning ühel hetkel jõuad taaskord neutraalsesse punkti. Käi temaga koos läbi üks tööprotsess ja otsusta, kas tal on õigus.

Õhkkond läheb pingelisemaks ja tähtajad lähenevad. Kuidas saab uus töötaja nendega hakkama?

Töö sai tähtaegselt valmis ja on aeg hinge tõmmata. Uus töötaja seab sammud köögi poole. Millest küll kolleegid kohvipausi ajal räägivad?

Juba lähenevad järgmised tähtajad ning kliendisuhtlus läheb intensiivseks. Kuidas uus töötaja sellega seekord hakkama saab?

Esimene raamatupidamistöö tsükkel leidiski õnnelikult oma lõpu ning uus töötaja on end mugavalt CHKsse sisse elanud. Siitpeale lähevad kõik edaspidised tõusud ja langused aina pingevabamalt.