Maksu­nõustamine

CHK teab kui tähtis on detailide peenhäälestamine ning kui keeruline on aktiivse äritegevuse kõrvalt kõikide maksuseaduse nüansside ja uuendustega kursis olla.

CHK pakub laiapõhjalist maksunõustamist nii Eestis kui ka Soome, Rootsi ning Leedu sihtturgudel tegutsevatele ettevõtetele. Tõlgendame välisriigi maksusüsteemidega seotud iseärasused arusaadavaks ning ehitame kaksriikluse sildasid.

Pakume maksualast nõustamist nii üksiku majandustehingu puhul kui ka ettevõtte täielikku esindamist maksuauditi läbiviimisel. Lisaks oleme abiks optimaalse maksustruktuuri loomisele.

Mida CHK maksunõustamise teenus sisaldab?

CHK pakub Eesti, Soome, Rootsi ja Leedu turgudel nõustamist järgmistes valdkondades:

  • maksude arvestamine ja rahvusvaheline maksustamine;
  • maksude planeerimine piiriülese äritegevuse alustamisel;
  • ettevõtte esindamine maksuametis;
  • ettevõtte esindamine tööinspektsioonis.

Lisaks korraldame vajalikud registreerimised erinevates registrites:

  • Eestis: käibemaksukohuslase register, tööandjate register, välismaiste ettevõtete tööandjana regstreerimine;
  • Soomes: ettemaksuregister, käibemaksukohuslaste register, tööandjate register ja tellija vastutuse register (Vastuu group);
  • Rootsi: käibemaksukohuslaste register; tööandjate register, F-maksuregistreering (F-skatt);
  • Leedus: käibemaksukohuslase register.

CHK on valmis esindama Sinu ettevõtet Eestis, Soomes, Rootsis ja Leedus, sh maksuametis ning teistes riiklikes asutustes. Samuti nõustame Soome tööinspektsiooni kontrollide korral ning aitame Sinu ettevõttel viia end vastavusse kõigi seadustest tulenevatele nõuetega.

Miks valida CHK?

CHK aitab, kui Sul on tekkinud küsimusi ettevõtte või füüsilise isiku tulumaksu osas. Samuti oleme toeks käibemaksu või tööjõumaksudega tekkinud küsimuste korral. CHK meeskonnas on erialase haridusega spetsialiste, kes annavad nõu ka kõige keerulisemate maksuküsimuste puhul.

CHK aitab Sul hea nõuga hoida ka Soomes, Rootsis või Leedus tegutseva ettevõtte kõik maksualased küsimused kontrolli all ning vältida üllatusi. Kuigi meie laiem traditsioonide ja kultuurikontekst on nende riikidega sarnane, siis maksuarvestuses tuleb siiski olla kursis ka vastavate eripäradega. Tõlgendame kõiki maksualaseid küsimusi Sinule arusaadavaks ning loome Soome, Rootsi ning Leeduga kaksriikluse sildasid.

Mis teenuseid CHK veel pakub?

CHK erialase haridusega ning laia kogemuste pagasiga eksperdid osutavad teenuseid ka muudes valdkondades. Lisaks maksunõustamisele pakume veel raamatupidamist, äriteenuseid, ärianalüütikat ning kindlustust.

Võta ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

meie klientide tagasiside