Christer Haimi konsultatsioonid
Teenused

Raamatupidamine

CH Konsultatsioonid Konsultatsioonid pakub klassikalist raamatupidamisteenust kui ka erilahendusi lähtudes seejuures iga ettevõtte spetsiifilisest olukorrast. Töötame välja just teie ettevõtte vajadustele vastava teenuste paketi, mis võib sisaldada nii raamatupidamisarvestust, palgaarvestust kui ka maksuarvestust. 

CHK raamatupidamisteenus sisaldab ka konsultatsiooni igapäevastes majandusarvestust ja maksundust puudutavates küsimustes.

Pakume raamatupidamisteenust sõltumata tegevuse juriidilisest vormist:
  • Eestis: osaühing (OÜ), aktsiaselts (AS), füüsilisest isikust ettevõtja (FIE), korteriühistu (KÜ), mittetulundusühing (MTÜ), sihtasutus (SA)
  • Soomes: osaühing (OY ), füüsilisest isikust ettevõtja (toiminimi) ja elamuühing (taloyhtiö)
  • Leedus: osaühing (UAB), mikroettevõte (MB), ja füüsilisest isikust ettevõtja (IĮ)
  • Rootsi: Eestis registeeritud äriühingud, mis tegutsevad Rootsis
Meie raamatupidamisteenus sisaldab ka raamatupidamisprogrammi. Oleme eksperdid järgmiste majandustarkvarade alal ja valdame neis väiksemaidki nüansse: Standard Books, Erply Books, Directo, Erply, Merit palk. Samas tuleme toime kõigi raamatupidamisprogrammidega, mida teie ettevõte juba kasutab.

Leiame ettevõtte raamatupidamist puudutavates küsimustes lahenduse ka siis, kui teised partnerid jäävad hätta. Meie erioskuseks on probleemide ennetamine ja toimetulek keerukates situatsioonides nagu näiteks raamatupidamise taastamine, konfliktiolukordade ekspertiis ja nõustamine maksurevisjonide käigus.

Pikaajalised kogemused börsi- ja kontserniettevõtetega lubavad pakkuda tõhusat partnerlust ka suurettevõtetele. Uued äriliinid nõuavad ümberkorraldusi raamatupidamises ning sihtriigi seadusandluse põhjalikku tundmist. CH Konsultatsioonide ekspertteadmised loovad eelise igale ettevõttele, kelle laienemisplaanid puudutavad Eesti, Soome, Rootsi või Leedu turge.

CH Konsultatsioonid kasutab kaasaegseimaid ja kõrge turvalisusega IT-süsteeme. Meiega saate olla kindlad, et teie ettevõtte andmed on kaitstud kõrgeimate standardite kohaselt. Teenindame teid eesti, vene, soome, inglise, rootsi või leedu keeles.